The Vent-Axia TVG-63-180 Uniflexplus+ 63 manifold is an ideal side-connection plenum for air conditioning units. It offers 18 connections of 63 mm diameter and a 180 mm diameter, with a height of 80 mm, for easy and efficient integration into your ventilation systems.
Caractéristiques & dimensions
Caractéristiques
  • Référence20069295
  • EAN8719956560774
  • MarqueVent-Axia Uniflexplus+ 63
Dimensions
Dimensions non communiquées.
Brands and ranges
Payment options
We also accept: Visa, Mastercard, American Express, Bancontact, PayPal and bank transfer.
Delivery methods
Home delivery within 6 to 8 working days.
Collection point available at our store in Dilbeek.
Réf. 20069295 Retrouvez notre catalogue : Air conditioning
Vent-Axia Uniflexplus+ 63
Vent-Axia TVG-63-180 manifold lateral connection 18 x D 63 mm D 180 mm H 80 mm
En stock
Delivered within 6 to 8 days
Payez en 3x. Vendu et expédié par ALPHA&CO
SKU
Payez en 3x.
Sold and shipped by Alpha & Co
Our advantages
  • Secure payment
  • Easy 30-day returns
  • Customer service 7/7
My item
Vent-Axia TVG-63-180 manifold lateral connection 18 x D 63 mm D 180 mm H 80 mm Vent-Axia TVG-63-180 manifold lateral connection 18 x D 63 mm D 180 mm H 80 mm
Translation missing: en.alphaco.comparison.vendor Vent-Axia Uniflexplus+ 63
Shape
Colour
Material
Recommendations
Translation missing: en.alphaco.comparison.vendor Reflex Exvoid
Shape
Colour
Material
Reflex Exdirt Twist DT 1 M Dirt Separator Rp 1" Reflex Exdirt Twist DT 1 M Dirt Separator Rp 1"