Caractéristiques & dimensions
Caractéristiques
  • RéférenceRDEMK450-4
  • MarqueDelaby
Dimensions
Dimensions non communiquées.
Merken en gammes
Betalingsfaciliteiten
Wij accepteren ook: Visa, Mastercard, American Express, Bancontact, PayPal en bankoverschrijving.
Leveringsmethoden
Thuislevering binnen 6 tot 8 werkdagen.
Afhalen bij afhaalpunt mogelijk in onze winkel in Dilbeek.
Réf. RDEMK450-4 Retrouvez notre catalogue : Bestsellers
Delaby
Condensator 4mF 450V Ø30mm x L 80mm
En stockQuantité limitée
Geleverd binnen 6 tot 8 dagen
Payez en 3x. Vendu et expédié par ALPHA&CO
Payez en 3x.
Verkocht en verzonden door Alpha & Co
Onze voordelen
  • Veilige betaling
  • Gemakkelijke retouren binnen 30 dagen
  • Klantenservice 7/7
Mijn artikel
Condensator 4mF 450V Ø30mm x L 80mm Condensator 4mF 450V Ø30mm x L 80mm
Translation missing: nl.alphaco.comparison.vendor Delaby
Vorm
Kleur
Materiaal
Aanbevelingen
Hetelucht- en microgolfoven Hetelucht- en microgolfoven
Translation missing: nl.alphaco.comparison.vendor Aeg Huishoud
Vorm
Kleur
Materiaal
PLAAT VOOR LEIDING KAST 300 CALIMA KALD.MATWIT PLAAT VOOR LEIDING KAST 300 CALIMA KALD.MATWIT
Translation missing: nl.alphaco.comparison.vendor Kaldewei
Kleur Satijnwit
Sifon DCH.KA 300 CAL.KALD.PLAT 6CM 90MM Sifon DCH.KA 300 CAL.KALD.PLAT 6CM 90MM